Bugun...Survivor yeni sistemde eleme adayları kimler oldu? Survivor'da adalar birleşti 3 isim elemeye kaldı

Tarih: 13-06-2018 03:16:08 + -


Survivor 2018'in 12 Haziran Salı yayınlanan 96. bölümünde, hızlandırılmış çekimler sonrasında ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor yeni eleme sisteminde ilk eleme adayları kimler oldu? Survivor'da Acun Ilıcalı'nın açıkladığı yeni kurallarla adalar birleşti ve bireysel oyunlar başladı. Bireysel dokunulmazlıkları kimler kazandı? Yeni eleme sisteminde ortak oylama ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isimlerin kararıyla 3 yarışmacı eleme adayı oldu. Merve mi, Hakan mı, Sema mı elenecek?


Survivor yeni sistemde eleme adayları kimler oldu? Survivor'da adalar birleşti 3 isim elemeye kaldı

Survivor yeni sistemde eleme adayları kimler oldu? Survivor'da adalar birleşti 3 isim elemeye kaldı

MYNET DE YER ALAN HABERE  GÖRE,Survivor 2018'in Temmuz ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yapılacak olan büyük finalleri öncesinde yeni eleme sistemini Acun Ilıcalı açıkladı. Dokunulmazlık oyunu öncesi seramonide Acun Ilıcalı, Survivor 2018'de adaların birleştiğini ve bireysele dönüldüğünü açıkladı. Artık yarışmacılar bireysel mücadele edecek.


SURVIVOR'DA KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ'NDEKİ FİNALE 3 HAFTA KALA YENİ KURALLAR
Survivor'da Turabi ve Damla'nın şok sakatlıkları nedeniyle oyunlarda oynamayacak olması bireysel oyunları erken başlattı. Acun Ilıcalı, Survivor'da artık adaların birleştiğini ve bireysel oyunların başladığını duyurdu. Yarışmacılar hiç beklemedikleri bu gelişme karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Survivor'da artık her aday kendi dokunulmazlığı için yarışacak ve bireysel dokunulmazlık sembolünü alan yarışmacı istediği kişiyi eleme adayı olarak gösterebilecek. Konsey oylamasında ise iki takım aynı anda oy kullanacak ve çıkan isim eleme adayı olacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİMLER KAZANDI?
Survivor 2018'de bireysel oyunların başlamasının ardından ilk dokunulmazlık oyununda kızlarda dokunulmazlık sembolünü alan isim saniyelerle belli oldu. Finalde Nagihan ve Merve Aydın karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan Nagihan kadınlarda bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu.

Survivor 2018'in bireysele dönmesinin ardından oynanan ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Erkekler finalinde Anıl ve Adem karşı karşıya geldi. Finalde Anıl'ı yenen Adem dokunulmazlık sembolünü kazandı.


Erkeklerde bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Adem ise, karşı takımdan Hakan Hatipoğlu'nu ikinci eleme adayı olarak gösterdi. Gönüllüler takımından Nagihan da kadınlarda bireysel dokunulmazlık sembolünü kazandığı için son adayı belirledi. Nagihan üçüncü aday olarak Ünlüler'den Sema'yı son eleme adayı olarak çıkardı. Survivor'dan bu hafta elenen isim, Dominik'teki son toplu sms oylamasının sonuçlarına göre belli olacak. Eleme potasına giren Merve, Hakan ve Sema arasından en az oyu alan isim Survivor'a veda edecek.YENİ SİSTEMDE İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor'da adaların birleşmesi ve bireysel oyunların başlamasının ardından ilk eleme konseyi yapıldı. Takımların birlikte oy kullandığı ilk konseyde, Ünlüler takımı eleme adayı olarak Hakan'ın ismini yazarken, Gönüllüler ise ortak kararla Merve Aydın'ı yazdı. Oylamada daha kalabalık olan Gönüllüler takımının yazdığı Merve Aydın ilk eleme adayı oldu.


hakan-sema-merve

ELEME ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?
Ada konseyinde ismi en fazla yazılan Merve Aydın ilk eleme adayı oldu. Adının yazılmasından sonra konuşan Merve, 'Çok uzun bir maratondu. Sonuna yaklaştık artık. Oylama yapıldı sonuçta. Hepimiz için bir karar var. Burada kalırsak savaşmaya devam edeceğiz' dedi.


Nagihan'ın 3. eleme adayı söylediği Sema ise, 'Eğer kazanacağım zafer benim için hayırsızsa zaten istemem. Bu sistemde bireysele bakınca, çok adaletli geldi bana. Elenirsem için cızlamayacak' dedi.Bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem'in eleme adayı gösterdiği Hakan Hatipoğlu, 'Bunu bekliyordum. Şu saatten sonra kimseye bir şey diyemeyiz. Biz de arkadaşlarımızı yazmak zorunda kalacağız. Adem'in doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. 2 ay vakit geçirdiği arkadaşlarını hala kalbinde tutması güzel' şeklinde konuştu.

Adem ise Hakan'ı aday olarak göstermesinin nedenini açıklayarak, 'Bu kolyeyi aldığım için çok mutluyum. Kendi takımım yerine karşıdan birini söyleyebileceğim. Karşı takıma bakınca Hilmi Cem, Murat ve Damla var. Bizim takımdayken güzel arkadaşlıklar edindik onlarla. Diğer çembere bakınca Nagihan zaten dokunulmazlığı aldı. Geriye Anıl ve Hakan kalıyor. Kendi takımımdan birisinin gitmeme ihtimalini düşünmek zorundayım. O yüzden adayım Hakan' dedi.

HAKAN'IN SAKATLIĞI KORKUTTU
Dokunulmazlık oyununda Anıl ile karşı karşıya gelen Hakan, parkurda kötü bir düşüş yaşadı. Belini sert bir şekilde yere vuran Hakan, sakatlığı nedeniyle oyuna devam edemedi.

ACUN YENİ ELEME SİSTEMİNİ AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, bireysele dönen Survivor 2018'deki yeni eleme sistemini açıkladı. Dokunulmazlık oyunu öncesinde yeni eleme sistemini açıklayan Acun Ilıcalı, altı gün içerisinde iki elemenin gerçekleşeceğini söyledi. Acun Ilıcalı hem Çarşamba hem de Pazartesi günü iki elemenin olacağını belirterek, 'Bu hafta iki eleme olacak. Birini bugün oynuyorsunuz. Bu dokunulmazlıktan sonra bir oylama olacak. Yarın eleme olacak. Pazar ikinci dokunulmazlık oynanacak ve Pazartesi günü bir isim daha veda edecek. Yani 6 gün içinde iki eleme olacak. Gönüllüler'in buraya kalabalık gelmesi oylamada avantaj sağlayacak. Artık tam anlamıyla finale doğru gidiyoruz. Her oyun kaderi değiştirecek' dedi.

 
 


HABER VİDEOSU

Kaynak: WWW.MYNET.COM

Editör: WWW.WORKNETHABER.COM

Bu haber 157 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER MEDYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Fenerbahçe Divan Kurulu'nda ilginç olay! Başkan Ali Koç'a...
  Fenerbahçe Divan Kurulu'nda ilginç olay! Başkan Ali Koç'a...
 • Ajax, Türkiye'yi tehdit ediyor!
  Ajax, Türkiye'yi tehdit ediyor!
 • 'Salako'nun 'Emine'si Meral Zeren son haliyle şaşırttı
  'Salako'nun 'Emine'si Meral Zeren son haliyle şaşırttı
 • Beren Saat'ten gizemli paylaşım
  Beren Saat'ten gizemli paylaşım
 • Emekliye zam müjdesi 2019! Milyonlar bu haberi bekliyordu
  Emekliye zam müjdesi 2019! Milyonlar bu haberi bekliyordu
 • Cem Yılmaz, muhtar adayına verdiği cevapla olay yarattı!
  Cem Yılmaz, muhtar adayına verdiği cevapla olay yarattı!
 1. Fenerbahçe Divan Kurulu'nda ilginç olay! Başkan Ali Koç'a...
 2. Ajax, Türkiye'yi tehdit ediyor!
 3. 'Salako'nun 'Emine'si Meral Zeren son haliyle şaşırttı
 4. Beren Saat'ten gizemli paylaşım
 5. Emekliye zam müjdesi 2019! Milyonlar bu haberi bekliyordu
 6. Cem Yılmaz, muhtar adayına verdiği cevapla olay yarattı!
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Eurovision Şarkı Yarışması'nın yapıldığı binaya Erdoğan posteri
  Eurovision Şarkı Yarışması'nın yapıldığı binaya Erdoğan posteri
 • MERAL AKŞENER'İN YSK KARARINI 28 ŞUBAT'A BENZETMESİ DOĞRU MU?
  MERAL AKŞENER'İN YSK KARARINI 28 ŞUBAT'A BENZETMESİ DOĞRU MU?
 • Rusya’da 41 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasının yeni görüntüleri ortaya çıktı! .
  Rusya’da 41 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasının yeni görüntüleri ortaya çıktı! .
 • Ensar'ı Yusuf'u diline dolayanlar, nasıl sağlam çaldınız onu anlatın!
  Ensar'ı Yusuf'u diline dolayanlar, nasıl sağlam çaldınız onu anlatın!
 • Korku dolu anlar! Burun üzerine indi
  Korku dolu anlar! Burun üzerine indi
 • YSK, neden sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini iptal etti? .
  YSK, neden sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini iptal etti? .
 1. Eurovision Şarkı Yarışması'nın yapıldığı binaya Erdoğan posteri
 2. MERAL AKŞENER'İN YSK KARARINI 28 ŞUBAT'A BENZETMESİ DOĞRU MU?
 3. Rusya’da 41 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasının yeni görüntüleri ortaya çıktı! .
 4. Ensar'ı Yusuf'u diline dolayanlar, nasıl sağlam çaldınız onu anlatın!
 5. Korku dolu anlar! Burun üzerine indi
 6. YSK, neden sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini iptal etti? .
VİDEO GALERİ
YUKARI